Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Auto kompānija Bugatti prezentē pavisam ekskluzīvu ūdens transporta līdzekli, kas tevi pasargās no samirkšanas un pavisam noteikti piestāvēs Bugatti Chiron superauto. Nav pārsteigums, ka daudzi miljonāri būtu gatavi tērēt milzīgu summu par šāda dizaina jahtu, kurā atrodas gan džakuzi, gan īpaša “uguns bedre”.

Bugatti Niniette 66, kas ir 20 metrus gara, acīmredzami nav pietiekami liela šāda veida luksam. Diezgan daudz vietas uz šīs “superjahtas” aizņem ekskluzīvs džakuzi un uguns vieta, tieši tāpēc uz klāja šeit pietiktu vietas ne vairāk kā trim cilvēkiem.

No tehniskās puses jahta, kas ir Bugatti un superjahtu ražotāja Palmer Johnson sadarbības projekts, ir visai ātra – tā var sasniegt ātrumu līdz 44 mezgliem. Tās seklā iegrime 0,83 metri ir ideāla kruīzam pa Bahamu salām vai Karību jūru. Progresīvie materiāli, tādi kā oglekļa šķiedras, āda un zilā ozola koksne sniedz lielisku noskaņu sarunām pie vakariņu galda nelielajā savrupmājā uz ūdens.

Kopumā tiks saražotas tikai 66 šāda dizaina jahtas, padarot to vēl ekskluzīvāku par Bugatti Chiron. Krāšņā transporta līdzekļa cena vēl netiek paziņota, taču tiek pieņemts, ka tās izmaksas varētu būt aptuveni 2,2 miljoni ASV dolāru.


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: bugattiEkskluzīviJahta

Izsaki savu viedokli