Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Auto kompānija Bugatti prezentē pavisam ekskluzīvu ūdens transporta līdzekli, kas tevi pasargās no samirkšanas un pavisam noteikti piestāvēs Bugatti Chiron superauto. Nav pārsteigums, ka daudzi miljonāri būtu gatavi tērēt milzīgu summu par šāda dizaina jahtu, kurā atrodas gan džakuzi, gan īpaša “uguns bedre”.

Bugatti Niniette 66, kas ir 20 metrus gara, acīmredzami nav pietiekami liela šāda veida luksam. Diezgan daudz vietas uz šīs “superjahtas” aizņem ekskluzīvs džakuzi un uguns vieta, tieši tāpēc uz klāja šeit pietiktu vietas ne vairāk kā trim cilvēkiem.

No tehniskās puses jahta, kas ir Bugatti un superjahtu ražotāja Palmer Johnson sadarbības projekts, ir visai ātra – tā var sasniegt ātrumu līdz 44 mezgliem. Tās seklā iegrime 0,83 metri ir ideāla kruīzam pa Bahamu salām vai Karību jūru. Progresīvie materiāli, tādi kā oglekļa šķiedras, āda un zilā ozola koksne sniedz lielisku noskaņu sarunām pie vakariņu galda nelielajā savrupmājā uz ūdens.

Kopumā tiks saražotas tikai 66 šāda dizaina jahtas, padarot to vēl ekskluzīvāku par Bugatti Chiron. Krāšņā transporta līdzekļa cena vēl netiek paziņota, taču tiek pieņemts, ka tās izmaksas varētu būt aptuveni 2,2 miljoni ASV dolāru.


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: bugattiEkskluzīviJahta

Izsaki savu viedokli