Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Lattelecom kļuvis par pirmo PCI DSS 1. līmeņa datu centru operatoru Baltijā

Datori, IT, bizness
post-image

Latvijas drifta autosporta komanda “HGK” 17. jūnijā Biķernieku trasē rīkos drifta sacensības “HGK Drift Challenge 2017”. Sacīkstēs piedalīsies dažādi sportisti no Latvijas, Eiropas, ASV un Āzijas.

Jāatzīmē, ka dalību apstiprinājis arī viens no labākajiem Japānas drifta braucējiem, 37 gadus vecais Daigo Saito, kurš piedalās prestižajās ASV drifta sacensībās “Formula drift”. 2012. gadā savā debijas sezonā “Formula drift” Saito septiņu posmu kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu. Nākamajā sezonā viņš tika pie trešās vietas, bet 2014. gadā viņš palika vien 14.

Savukārt Latvijas drifta braucējs Kristaps Blušs sacensībās plāno testēt jauno, speciāli driftam būvēto “BMW e92 Eurofighter” spēkratu. Tāpat 17. jūnijā, iespējams, startēs daži spēcīgi braucēji no ASV, kuru vārdi vēl nav atklāti un kuri savu dalību vēl 100% nav apstiprinājuši.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties ŠEIT. Biļešu cenas pensionāriem, invalīdiem un bērniem (7-14 gadi) ir 7.00 eiro, bet jebkuram citam interesentam 15.00 eiro.

Saistītās tēmas: automašīnasdriftshgksacensības

Izsaki savu viedokli