Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Viens no mūsdienīgākajiem un populārākajiem ASV taksometru servisiem ”Uber” turpina iekarot arī pārējo pasauli. Tagad uzņēmums piedāvā pārvadāt cilvēkus arī Itālijas pilsētās.

”Uber”, kas zināms arī kā viens no pasaulē pirmajiem autonomo taksometru veidotājiem, iepriekš mēģināja uzsākt veiksmīgu pakalpojumu sniegšanu Lielbritānijā un Francijā.

Tas neizdevās tā, kā to varētu vēlēties, jo abu valstu valdības un iedzīvotāji nebija apmierināti ar šādu ideju galvenokārt tādēļ, ka daudzo taksometru pieplūdums radītu papildus sastrēgumus jau tā haotiskajā un saspringtajā lielpilsētu satiksmē.

Vēlāk ”Uber” tomēr pielāgojās valstu noteiktajiem likumiem un uzsāka darbības vairāku Eiropas valstu pilsētās. Tagad kārta pienākusi arī Itālijai, kur arī pirmie centieni bija neveiksmīgi. Romā tika anulēta ”Uber” vēlme ienākt Itālijā, neļaujot uzņēmumam reklamēt vai uzsākt reālu darbību.

Taču ”Uber” nepadevās arī šoreiz un savu tomēr panāca. Ierobežojums tika atcelts un kopš vakardienas uzņēmuma pasažieru pārvadājumus var veikt arī Itālijā

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: eiropauber

Izsaki savu viedokli