Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto
post-image

29. jūlijā Biķerniekos norisināsies viens no gada lielākajiem drifta pasākumiem Eiropā – ”Drift Masters Betsafe King of Riga”. Rīgā pulcēsies spēcīgākie Eiropas drifta braucēji, kuri cīnīsies vēl par neredzētu balvu fondu 40 tūkstošu eiro apmērā.

Skatītājus sagaida daudz dažādas izklaides iespējas, bezmaksas atrakcijas bērniem, šovi, izklaide un ,protams, drifts. Tas viss jau 29. jūlijā, drifta svētkos Biķerniekos. 28.jūlijā būs oficiālā treniņu diena un parāde pa Rīgas pilsētas ielām.

”Drift Masters” ir viens no straujāk augošajiem drifta seriāliem Eiropā, kā mērķis ir kvalitatīvas drifta sacensības un sportistu motivācija. 2017. gada sezonā ”Drift Masters” seriāls katrā no saviem posmiem dalībniekiem piedāvās balvu fondu 40 000 eiro apmērā, tādejādi kļūstot par pirmo seriālu pasaulē, kurā ir tik lielas naudas balvas.

Sacensībām noteikts divu dienu formāts. Pirmā diena, piektdiena, tiks veltīta drifta treniņiem, mediju konferencei ar braucējiem un drifta parādei pa Rīgas pilsētas ielām. Sestdienā notiks oficiālās drifta sacensības ar kvalifikācijas braucieniem un tandēmu fināliem, savukārt  vakarā norisināsies oficiālā afterparty ballīte.

Papildus sacensībām sestdienā notiks dažāda veida šovi, darbosies izklaides bērniem, darbosies bērnu laukumiņi, kā arī būs atsevišķa izklaides zona skatītājiem. Mazliet tiks mainīti ierastais Biķernieku dalībnieku parka un VIP zonas izkārtojumi.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties ŠEIT.

Izmantotie resursi: http://www.driftkingofriga.com

Saistītās tēmas: autosacīkstesBikernieku trasedrifts

Izsaki savu viedokli