Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā vesta jaunākā informācija, Audi ir uzsācis jauna superauto izstrādi un testēšanu. Nomaskētais spēkrats, kas pamanīts Nirburgringas trasē, visticamāk, ir R8 spēkrata otrās paaudzes versijas.

Audi pārstāvji norāda, ka R8 tiks bāzēts un saņems vairākas detaļas no Lamborghini nesen prezentētā Huracan. Kaut arī spiegu attēlos spēkrats redzams zem kārtīga kamuflāžas ietērpa, ir noprotams, ka auto saglabās savus apveidus, taču izmainītas tiks vairākas detaļas, piemēram, samazināta radiatora reste, izmainītas priekšējās gaisa ieplūdes atveres un citādākas formas gaismekļiem. Tāpat jaunais R8 solās būt platāks, papildinot agresīvo izskatu ar jauniem izpūtējiem.

audi r8

R8 ražošanā tiks izmantotas modernas tehnoloģijas un materiāli, ļaujot padarīt spēkrata korpusu izturīgu un vieglu. Piemēram, auto korpusu caurvīs oglekļa šķiedras tunelis, kas svērs nieka 50 kg. Tāpat auto uzbūvē tiks izmantots alumīnijs.

Kā jau ierasts, tad Lamborghini un Audi lolojumi saņems vienus un tos pašu dzinējus, kas šajā gadījumā varētu būt viens V8 un 5,2 litru V10 agregāts. Atbilstoši tradīcijām, R8 būs pieejams tikai ar pilnpiedziņu, savukārt jaudu līdz riteņiem novedīs septiņu pakāpju divsajūga automātiskā pārnesumkārba.

audi-r8-spy-2014-26 (1)

Saistītās tēmas: audi

Izsaki savu viedokli