Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pasaulē populārākā mobilo tālruņu un planšetdatoru operētājsistēma “Android” noslēgusi vienošanos ar autobūves milžiem “Volvo” un “Audi”. Tas nozīmē, ka jaunajās abu kompāniju automašīnās tiks iestrādāta “Android” operētājsistēma, lai kontrolētu dažādas lietas.

“Android” tiks integrēts lielajā vadības ekrānā automašīnas salona priekšējā daļā. Speciāli veidotā automašīnu operētājsistēma sniegs visas svarīgākas funkcijas, kas nepieciešamas autovadītājam un kā GPS navigācija, protams, kalpos “Google Maps”.

Automašīnas datorā tiks iestrādāta arī balss vadība, ko varēs izmantot, lai uzzinātu dažāda veida informāciju, piemēram, laikapstākļus vai situāciju uz ceļiem. To varēs aktivizēt klasiskajā veidā ar “OK Google” palīdzību. “Android” pārziņā un kontrolē būs arī automašīnas siltuma regulēšanas sistēma, krēslu pozicionēšana, kā arī logu atvēršana un aizvēršana. Visas šī darbības varēs veikt ar balsi.

“Google” gan paziņojusi, ka ar šādu kontroli netiks aprīkota stūre vai bremžu sistēma, lai dators kritiskos momentos nepieņemtu nepareizus lēmumus.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: androidauto

Izsaki savu viedokli