Aktuāls

Ja pirms laika izskanēja ziņas, ka perspektīvais Audi R8 e-tron masveida ražošanā nenonāks, tad tagad kompānija ir mainījusi domas, pēc tam, kad izstrādes komanda novērsusi vairākas spēkrata problēmas.

Kopš koncepta parādīšanās pagājušā gada jūlijā, inženieru komanda ir kārtīgi piestrādājusi pie spēkrata, novēršot vairākus tā trūkumus. Piemēram, būtiski uzlabota ir distance, ko iespējams veikt ar vienu uzlādes reizi. Ja iepriekš Audi eksperti solīja 215 km, tad tagad šis skaitlis ir palielinājies līdz 447 km. Šāda progresa galvenais iemesls ir bateriju tehnoloģiju attīstīšanās, rezultātā spēkrats ticis pie daudz efektīvākām baterijām.

Tiesa, spēkrats vēl joprojām tiks testēts un tā tehnoloģija tiks attīstīta, tādēļ dotajā brīdī ir pāragri runāt par konkrētu datumu, kad pasaule varētu ieraudzīt ražošanas versiju. Tiesa, jau tagad zināms, ka R8 e-Tron tiks apgādāts ar to pašu šasiju, kas atrodama zem Lamborghini Huracan korpusa. Interesanti, ka spēkratu nebūs iespējams vienkārši nopirkt dīleru salonos, jo tas tiks ražots tikai pēc pasūtījuma.

01-audi-r8-e-tron-frankfurt-628

Saistītās tēmas: audielektromobīļi

Izsaki savu viedokli