Aktuāls

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas
post-image

Jūlija sākumā “Bērnu pasaules” 3. stāvā durvis vaļā vēra jauna izklaides vieta, kas sevī apvieno modernās tehnoloģijas un azartisku prieku, ko spēj sniegt ātrums, traucoties pa elektrokartingu trases līkumiem.

S

Viens no projekta līdzīpašniekiem Artis Daugins atklāja, ka “BlueShockRace” elektrokartingu trases izveidē ir investēti 300 000 eur. Puisis ar mākslas skolā iegūtu izlītību savulaik devies uz 8 bankām, lai realizētu sapni attīstīt elektrotransportu gan pilsētu infrastuktūras uzlabošanai, gan autosporta emocijas sniedzošai izklaidei, taču atsaucību neguva. Ar laiku jaunajam censonim izdevās  piesaistīt privātas investīcijas un tapa pirmā elektrokartingu trase tirdzniecības centrā “Riga plaza”. Patlaban darbojās divas elektrokartingu trases – Rīgā un Liepājā, taču projekta īpašnieki šbrīd paplašina biznesu arī ārpus Latvijas robežām.

S

Elektrokartings šobrīd spēj sasniegt 100 km/h nieka 3 sekunžu laikā. Protams, hallē šādu ātrumu sasniegt nav iespējams ierobežotās telpas un līkumotās trases dēļ, taču elektrokartings ļauj izbaudīt ātrumu arī tiem, kuru braukšanas prasmes nav perfektas, jo apgāzties ar to ir teju neiespējami. Paši elektrokartingi ir radīti tepat Liepājā, kur tie tiek projektēti, metināti to rāmji, krāsoti, veidotas virsbūves un bateriju pakas, programmētas kontroles vadības sistēmas, turpat tie tiek komplektēti un testēti.

I

Pagājušajā nedēļā braucienam ar elektrokartingiem pulcējās arī preses pārstāvji, kuri viennozīmīgi atzina šo izklaidi par patiešām aizraujošu. Stiprā dzimuma pārstāvji gan izrādījās veiklāki, bet pirmo vietu sacensībās ieguva ģimnāzists Ēriks, aiz sevis atstājot TV un radio personību Valdi Melderi un autožurnālistu Raimondu Zandovski.

Saistītās tēmas: elektrokartingi

Izsaki savu viedokli