Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tirdzniecības vietās Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Rīgā šodien uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta ziemas posma Rally Liepāja ieejas karšu tirdzniecība. Ieejas kartes cena iepriekšpārdošanā, līdz 31. decembrim, noteikta EUR 18,00 apmērā. Sākot ar 2016. gada 1. janvāri, cena būs EUR 25,00. Ieejas kartes iespējams iegādāties arī Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā http://autorally.lv.

Tirdzniecībā nopērkamās ieejas kartes ļaus apmeklēt visus Rally Liepāja ātrumposmus, kas norisināsies Liepājas un Kuldīgas apkārtnes ceļos 2016. gadā, no 5. līdz 7. februārim. Iegādājoties ieejas karti, komplektā saņemsiet arī skatītāja drošības informācijas bukletu, kakla lenti un rallija uzlīmi. Rally Liepāja norises laikā pie ieejas ātrumposmiem būs iespējams iegādāties tikai viena veida vienreizēju ieejas biļeti atsevišķam ātrumposmam, šāda ieejas biļete maksās EUR 12,00.

„Nu jau tradicionāli FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja ieejas karšu tirdzniecību uzsākam pirms Ziemassvētkiem, lai rallija entuziastiem kaut par pussolīti atvieglotu patīkamo, bet tomēr tik laikietilpīgo dāvanu sagādāšanas procesu. Tādēļ likumsakarīgi, ka tikai līdz gada beigām ieejas kartes piedāvājam iegādāties par īpaši draudzīgu cenu, aicinot rallija līdzjutējus sev sagādāt lielisku dāvanu, un Liepājas pusē pavadīt nedēļas nogali kopā ar saviem draugiem un tuviniekiem!

Eiropas meistarīgākie braucēji pēdējo trīs gadu laikā pierādījuši, ka allaž pieņem Kurzemes novada ceļu mesto izaicinājumu un par sekundes desmitdaļām cīnās līdz pat finiša līnijai, neatstājot vienaldzīgu nevienu no klātesošajiem apmeklētājiem! Ziemas rallijs no skatītājiem noteikti prasa īpašu sagatavošanos, tomēr esmu drošs, ka izbaudīt aizraujošu nedēļas nogali ir gatavi ne tikai rūdītie vēju pilsētas iedzīvotāji, bet arī daudzi citi sporta fani!” doties uz Liepāju un Kuldīgu aicina Rally Liepāja rīkotājs, RA EVENTS direktors, Raimonds Strokšs.

Rally Liepāja ātrumposmus bez maksas varēs vērot bērni līdz 10 gadu vecumam un invalīdi, kuriem pie ieejas ātrumposmā biļešu kontrolierim būs jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Pensionāri tūrisma informācijas centros Liepājā, Kuldīgā, Talsos vai Saldū, uzrādot derīgu pensionāra apliecību, saņems 10% atlaidi, iegādājoties vienu ieejas karti.

Rally Liepāja ieejas kartes var iegādāties šādās tirdzniecības vietās:

  • Liepājā, Liepājas Olimpiskajā Centrā, Brīvības ielā 39;

  • Liepājā, Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6;

  • Kuldīgā, Kuldīgas Tūrisma informācijas centrā, Baznīcas ielā 5;

  • Talsos, Talsu novada Tūrisma informācijas centrā, Lielā ielā 19/21 (Talsu tautas namā);

  • Saldū, Saldus Tūrisma informācijas centrā, Striķu ielā 3 (ieeja no Kalpaka laukuma);

  • Rīgā, kartinga hallē Ātruma Cilts, Sergeja Eizenšteina ielā 2;

  • Rīgā, Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā, Kalnciema ielā 35.

  • Internetā, Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā, http://autorally.lv

2016. gads būs ceturtais gads pēc kārtas, kad ziemā notiekošais Rally Liepāja iekļauts FIA Eiropas rallija čempionāta kalendārā. Ja pirmās trīs reizes Latvijā notiekošais rallijs bija pēc skaita otrais ERČ posms, tad līdz ar Austrijas neiekļaušanu 2016. gada kalendārā, tieši Liepājas un Kuldīgas novados notiekošajam rallijam būs gods uzsākt 64. FIA Eiropas rallija čempionāta sezonu. Iepriekš uzvarētāja laurus Latvijas ceļos plūkušas somu pilotu Jari Ketomā (2013, Ford Fiesta RRC) un Esapeka Lapi (2014, Škoda Fabia R5) pilotētās ekipāžas, bet šā gada ziemā sarīkotajās sacensībās uzvarētāja kausu saņēma īrs Kreigs Brīns (Peugeot 2018 T16 R5), kurš startēja ar stūrmani Skotu Martinu no Lielbritānijas. Turpinot iesākto tradīciju, tieši Brīna vadītais Peugeot 2018 T16 tiek izmantots visos Rally Liepāja 2016. gada vizuālajos materiālos. Savukārt par rallija saukli izvēlēts “This Winter Rocks”, kas sasaucas gan ar jaunuzcelto koncertzāli Lielais Dzintars, gan senajām Liepājas pilsētas muzikālajām saknēm, kurām jaunu skanējumu piešķirs Kurzemes novadā rūcošie rallija spēkrati.

Izsaki savu viedokli