Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pēc oficiālās drifta sezonas beigām drfiteri un fani satiksies Biķernieku trasē notiekošajā pasākumā „Drift Games”-  jau šo svētdien 22. oktobrī.

Drift Games laikā notiek drifta treniņi jeb sponsoru, draugu, radu un fanu vizināšana. Braucējiem ir lieliska iespēja pateikties cilvēkiem, kuri palīdzējuši visas sezonas garumā, viņus izvizinot un arī skatītājiem ir iespēja izjust adrenalīna devu trasē, divi braucēji- Kaspars Skrinda un Edmunds Bērziņš ir pieteikušies pavizināt arī fanus. Par simbolisku samaksu, iepriekš piesakoties, jebkuram ir iespēja izbraukt Drift Taxi.

Gymkhana jeb auto slaloms ir autosporta veids, kas notiek slēgtās trasēs jeb speciāli ierīkotos laukumos. Braucējs dodas trasē, kur tam ir jāveic tiesnešu noteiktas trases šķēršļu izbraukšana. Braukšanā tiek izmantoti tādi elementi kā: čūska, 360, vārti u.c. Gymkhana ir tautas klase, kur dalībnieks var startēt gan ar ielas automašīnu gan arī sportam sagatavotu spēkratu. Svētdien Gymkhana notiks laukumā aiz starta mājas.

Ātruma slaloms ir autosporta veids, kurā trases konfigurācija izlikta no piloniem un tajā ir jāizbrauc pēc iespējas ātrāk. Var piedalīties ar jebkādas piedziņas automašīnu. Slaloms notiks uz Biķernieku galvenās trases daļas. Labākā laika autors saņems balvu – auto apstrādi no Krown 160 EUR vērtībā.

„Parking King”- šī disciplīna ir iemantojusi braucēju atzinību, mērķis vislabāk noparkoties, izmantojot drifta elementus – vai nu starp mucām vai tuvāk citam auto.

„360”- šis ir jauns šova elements, kur tiks dota iespēja drifteriem, kuri vēlas izmēģināt 360 grādu braukšanu sānslīdē.

„Beat The Pro” savukārt ir disciplīna , kas dod iespēja visu klašu sportistiem braukt kopējus tandēmus visiem atbilstošā trasē. Trase atrodas aiz starta mājas, Trases konfigurāciju izbrauc divas reizes pirms tandēmiem. Kvalifikācijas braucieni netiek braukti. Pirms tandēmiem tiek izvilkti numuri, kuri nosaka , kurš pret ko brauks, tādējādi izveidojot pārus street pret pro, proam pret pro, proam pret street.

Pasākuma programma:
10:30-12:30 STREET TRENIŅŠ AIZ STARTA MĀJAS
11:00-12:30 KROWN ĀTRUMA SLALOMS
13:00-15:00 MOTUL GYMKHANA
12:30-14:00 PARKOŠANĀS UZ STARTA TAISNES
14:00-15:00 360 KONKURSS UZ STARTA TAISNES
15:00-17:00 PROAM/PRO VIZINĀŠANA
17:00-19:00 BEAT THE PRO TANDĒMU BRAUCIENI

Vairāk informācija un pieteikšanās www.driftlatvia.com
Skatītājiem ieeja maksās 5 EUR. Galvenie notikumi risināsies dalībnieku parkā, kur atradīsies arī ēdināšana un būs iespējams redzēt visas disciplīnas.

Saistītās tēmas: Bikernieku trasedrift games

Izsaki savu viedokli