Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Daudzpusīgajam Opel Movano ticis uzticēts īpašs uzdevums – kalpot kā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta transportlīdzeklim galvaspilsētā. No kopskaitā 52 automašīnām, 36 jau ir nodotas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD), lai nodrošinātu diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību Rīgā un apkārtnē.

Sadarbībā ar NMPD un sertificēto pārbūvju speciālistu uzņēmumu “ALTAS”, Opel demonstrē, kā Movano tiek pārvērsts par mediķu palīgu operatīvā transporta formā. Pārbūves, kas tika veiktas ar L2H2 FWD transportlīdzekļiem ar 125 kW/170 ZS dzinējiem, ietver ne tikai visas operatīvā transporta pamatprasības, bet arī īpašas funkcijas, piemēram, regulējamu pneimatisko aizmugures balstiekārtu. Movano, pilnībā aprīkots ar visu medicīnisko aprīkojumu un personālu, sver mazāk nekā 3500 kg, tādējādi to drīkst vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību.

Opel Movano nodrošina vienu no visplašākajiem virsbūvju variantu piedāvājumiem vieglā komerctransporta tirgū; dažādi modeļi pieejami gandrīz katrai klienta īpašajai prasībai. Piedāvājums ietver furgonus, kas pieejami četros dažādos garuma un trīs augstuma variantos, pasažieru versijas, dubultās kabīnes, kā arī platformas šasijas modeļus.

Resursi: http://www.iauto.lv/zinas/komerctransports/24148-rigas-mediki-brauks-opel-movano

Saistītās tēmas: automedicīnapalīdzībaRīga

Izsaki savu viedokli