Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sestdien, 13. augustā, Talsu Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) nodaļā, Fr. Blumbaha ielā 9 no plkst. 18:00 līdz 02:00 notiks „Tehniskās apskates nakts” pasākums. Tā devīze – „Mēs par drošu auto!”. 

Līdzīgi pasākumi šogad notiks Daugavpils (20. augustā) un Rīgas (27. augustā) CSDD nodaļās, savukārt Gulbenē “Tehniskās apskates nakts” ar lielu cilvēku interesi jau aizvadīta 29. jūlijā, kad bezmaksas diagnostika tika veikta 106 spēkratiem.

TA-Nakts-2016-Plakati-Talsi-gala

“Tehniskās apskates nakts” pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību.

Pasākuma laikā Talsu tehniskās apskates stacijā bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu tehniskā stāvokļa diagnostika. Atkarībā no diagnostikas rezultātiem būs iespējams saņemt CSDD pakalpojumu par tehnisko apskati, veicot nepieciešamos maksājumus kasē.

Svarīgi

Šā gada jaunums – Gulbenes, Talsu un Daugavpils CSDD nodaļās bezmaksas auto diagnostiku var veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Šādā veidā mēs gribam rūpēties par mūsu klientiem – samazināt gaidīšanas laiku rindā un dot iespēju vairāk laika veltīt arī citām Tehniskās apskates nakts aktivitātēm. Pierakstīties var, izmantojot CSDD e-pakalpojumus (e.csdd.lv), vai arī autovadītājam ierodoties CSDD nodaļās. Iepriekšējā pierakstīšanās Talsu Tehniskās apskates naktij uzsākta jau 1. augustā.

Cilvēki ir pieteikušies tehniskās apskates naktij, bet viņu plāni nereti mainās. Tādēļ CSDD lūdz – gadījumā, ja auto īpašnieks netiek uz “Tehniskās apskates nakti”, informēt par to, izmantojot e-pakalpojumus, kā arī CSDD nodaļās (klātienē). Šāda informācija jau tiek saņemta, tādēļ ik pa brīdim parādās jaunas iespējas pieteikties bezmaksas auto diagnostikai Talsos. Lūgums sekot līdzi informācijai e.csdd.lv sadaļā  “Tehniskās apskates nakts pieraksts”.

Bezmaksas diagnostika tiks piedāvāta tikai vieglajiem auto ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām, motocikliem diagnostika netiks veikta.

Izglītojoši – izklaidējošās aktivitātes:

  • CSDD satiksmes drošības tests;
  • stends “Apgāžamais auto”;
  • reibuma brilles.

Izsaki savu viedokli